Napisz do nas

Jana Hlahovska
Asystentka Zarządu
mobile: +48 500 120 556
hlahovska@climatic.pl
plruuk

Jarosław Adamek
Dyrektor Handlowy – Zagranica
mobile: +48 500 244 334
adamek@climatic.pl
plgb

Paweł Skiba
Kierownik działu wdrożeń i rozwoju
mobile: +48 693 030 803
skiba@climatic.pl
plgb

Krzysztof Hołody
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim
mobile: +48 501 383 526
holody@hvac.climatic.pl
pl

Kamil Kowalczyk
Dyrektor Handlowy – Polska
mobile: +48 500 027 622
kowalczyk@climatic.pl 
pl

Adam Kaniecki
Doradca ds. Kluczowego Klienta
mobile: +48 797 704 799
mailto:kaniecki@instal.climatic.pl
pl

Działy

Dział Serwisu
Michał Szymkiewicz
Kierownik Działu Serwisu
mobile: + 48 502 600 014
e-mail: serwis@climatic.pl

Dział Projektowy Instalacji Sanitarnych
tel.: +48 22 753 27 11
mobile: +48 500 120 558
e-mail: climatic@climatic.pl

Dział Projektowania Instalacji Elektrycznych
tel.: +48 22 753 27 09
mobile: +48 502 677 515
e-mail: climatic@climatic.pl

Dział Projektowania Instalacji Niskoprądowych
tel.: +48 22 753 27 05
e-mail: climatic@climatic.pl

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
Reguły, ul. Żytnia 6
05-816 Michałowice
+48 22 753 27 00
+48 22 753 27 01
climatic@climatic.pl

Zakład Produkcyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
ul. Stanisława Brody 20
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

© Climatic Sp. z o.o. Sp. k. 1997 - 2017